• ca
  • en
  • es

Histórico de Alcaldes

01-01-1856 José Miralles Mut
14-06-1856 Francisco José Ferrer Pastor
07-01-1857 Javier Cátala
31-12-1857 Bernardo Pastor
01-01-1859 Francisco José Ferrer Pastor
01-01-1861 Gabriel Ferrer Pastor
01-01-1863 José Domenech Fornés
24-01-1865 Jaime Puchol Pastor
31-10-1866 José Pastor Mut
03-10-1868 José Miralles Mut
27-10-1869 Juan Lull Domenech
01-02-1872 Carlos Sentí Pastor
24-09-1873 José Mezquida Ferrer
01-03-1877 Carlos Sentí Pastor
01-07-1881 José Sentí Mengual
01-07-1885 José Pons Gomis
01-07-1891 José Sentí Mengual
01-07-1895 Francisco Pons Gomis
26-11-1895 Vicente Mezquida Miralles (per defunció de l’anterior)
30-09-1898 José Pastor Lull
07-01-1899 Vicente Mezquida Miralles
30-01-1899 Vicente Domenech Ferrer
06-02-1899 José Pastor Lull
25-03-1899 Vicente Mezquida Miralles
01-07-1899 Pascual Pastor Nadal
01-07-1907 Bernardino Mora Pastor
23-06-1907 José Ramón Rovira Ferrando
01-01-1910 Fco. Vicente Miralles Flores
01-01-1912 Tobías Ferrer Cátala
01-01-1914 José Lull Miralles
01-01-1916 Tobías Ferrer Cátala
01-01-1918 Bernardino Cátala Lull
14-05-1920 Tobías Ferrer Cátala
01-04-1922 Carlos Domenech Sentí
04-10-1923 Pablo Cátala Mut
25-02-1924 Fco. Vicente Miralles Flores
02-03-1930 Santiago Pastor Nadal
24-04-1931 Pedro Domenech Ferrer
08-05-1931 José Lull Rovira
10-06-1931 Tobías Ferrer Cátala
15-12-1931 Andrés Ferrando Mut
10-05-1933 Juan Pastor García
20-08-1936 Jose Más Miralles
20-05-1937 Miguel Lull Saubá
13-06-1938 Miguel Pastor Ginestar
28-08-1938 Joaquin Gavila Saubá
31-01-1939 Joaquin Ferrer Puchol
24-05-1939 Francisco Ballester Vicens
26-04-1940 Juan Pastor Gil
23-07-1950 Jose Sentí Lull
09-08-1950 Aurelio Naya Ferrer
11-08-1967 Serafín Lull Mut
15-06-1970 Bartolomé Ferrer Ballester
19-04-1979 Blas Puchol Mulet
23-05-1983 Eduardo Sesé Furió
22-07-2002 Alejandro Pastor Furió

13/06/2015 José Vicente Rovira Ferrando